Mokytojai

Vardas
 Išsilavinimas  Specialybė Grupė  Įgyta kvalifikacija  Telefonas  El. paštas
Raminta Aukštasis universitetinis Priešmokyklinis ugdymas „Ąžuoliukas“  Mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Lina P. Aukštasis universitetinis Priešmokyklinis ugdymas „Ąžuoliukas“ Vyr. mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Oksana B. Aukštasis universitetinis Ikimokyklinis ugdymas „Klevelis“ Mokytoja metodininkė (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Indrė Aukštasis universitetinis Ikimokyklinis ugdymas „Pušaitė“ Vyr. mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Orinta Mokosi Meninis ugdymas Visos grupės Mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Gabrielė Aukštasis neuniversitetinis Ikimokyklinis ugdymas „Eglaitė“ Mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Lina K. Aukštasis universitetinis Ikimokyklinis ugdymas „Berželis“ Vyr. mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Andželika Mokosi Ikimokyklinis ugdymas „Berželis“ Mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jovita Aukštasis neuniversitetinis Ikimokyklinis ugdymas  „Liepaitė“  Mokytoja (0-37) 209587  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Oksana V. Mokosi Ikimokyklinis ugdymas „Klevelis“, „Pušaitė“ Mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Berta Aukštasi universitetinis Meninis ugdymas Visos grupės Vyr. mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Nida Aukštesnysis Meninis ugdymas Visos grupės Muzikos pedagogė, metodininkė (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Urtė Mokosi Ikimokyklinis ugdymas „Eglaitė“ Mokytoja (0-37) 209587 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Adrija Mokosi Ikimokyklinis ugdymas „Liepaitė“  Mokytoja (0-37) 209587  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.