MŪSŲ GRUPĖS

EGLAITĖ

Tai ikimokyklinio ugdymo grupė, skirta 3–4 metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 20 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Gabrielė ir Urtė laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

PUŠAITĖ

Tai ankstyvojo ugdymo lopšelio grupė, skirta vaikams 1,5–2 metų amžiaus. Grupę lanko 15 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytoja Indrė (vyr. mokytoja) ir Oksana V. laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

BERŽELIS

Tai ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mišri grupė, skirta 3–6  metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 20 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Andželika ir Lina (vyr. mokytoja) laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

KLEVELIS

Tai ikimokyklinio amžiaus ugdymo grupė, skirta 3 metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 20 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Oksana (mokytoja metodininkė) ir Oksana V. laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

LIEPAITĖ

Tai vaikų ikimokyklinio ugdymo mišri grupė, skirta 2–5 metų vaikams. Grupę lanko 16 vaikų. Grupės mokytojos Jovita ir Adrija laukia vaikučių nuo 7.00 val. ryto ir draugauja su jais iki 19.00 val.

ĄŽUOLIUKAS

Tai priešmokyklinio ugdymo grupė, skirta 5-6 metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 20 vaikų. Grupės mokytojos Raminta ir Lina (vyr. mokytoja) laukia vaikučių nuo 7.00 val. ryto ir draugauja su jais iki 19.00 val.