MŪSŲ GRUPĖS

EGLAITĖ

Tai ankstyvojo ugdymo grupė, skirta vaikams 3 metų amžiaus. Grupę lanko 18 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Agnė Tirvaitė ir Gintarė Petkutė laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

PUŠAITĖ

Tai ankstyvojo ugdymo grupė, skirta vaikams nuo 1,5 iki 3 metų amžiaus. Grupę lanko 12 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Irena Zavadckienė (vyr. mokytoja) ir Indrė Jurgelevičienė (vyr. mokytoja) laukia vaikučių nuo 7.00 val. ryto ir draugauja su jais iki 19.00 val.

BERŽELIS

Darželio grupė "Berželis" - tai ikimokyklinio ugdymo grupė, skirta 4-5  metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 19 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Giedrė Veliuonienė (vyr. mokytoja) ir Indrė Sungailaitė laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

KLEVELIS

Darželio grupė "Klevelis" - tai ikimokyklinio ugdymo grupė, skirta 3-4 metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 20 šio amžiaus vaikų. Grupės mokytojos Oksana Bužinskienė (vyr. mokytoja) ir Simona Antoniuk laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

LIEPAITĖ

Darželio grupė "Liepaitė" - tai mišraus amžiaus vaikų ikimokyklinio ugdymo grupė. Grupę lanko 20 vaikų. Grupės mokytojos Lina Kerševičiūtė (vyr. mokytoja) ir Simona Antoniuk laukia vaikučių nuo 7.30 val. ryto ir draugauja su jais iki 18.00 val.

ĄŽUOLIUKAS

Darželio grupė "Ąžuoliukas" - tai priešmokyklinio  ugdymo grupė, skirta 5-7 metų amžiaus vaikams. Grupę lanko 20 vaikų. Grupės mokytojos Simona Balnytė ir  Kristina Jankeliūnė laukia vaikučių nuo 7.00 val. ryto ir draugauja su jais iki 19.00 val.

TRADICINĖS METINĖS ŠVENTĖS MŪSŲ ĮSTAIGOJE:

Rugsėjis: Rugsėjo 1-osios šventė  priešmokyklinukams.

Spalis: Rudenėlio šventė.

Lapkritis: Žibintų šventė.

Gruodis: Priešmokyklinukų grupės senelių adventinė vakaronė, Šv. Kalėdų šventės.

Sausis: Trys Karaliai.

Vasaris: Pramoginis renginys „Mažųjų žvaigždučių valandėlė“, Vasario 16-osios minėjimas, sportinė-muzikinė pramoga „Žiemos linksmybės“.

Kovas: Užgavėnių šventė, Kaziuko mugė, pavasario šventė Žemės dienai

Balandis: Vaikų Velykėlės.

Gegužė: Bendruomenės šventė Šeimos dienai, priešmokyklinukų išleistuvės, sportinė pramoga „Lobio ieškojimas“.