Covid-19

• Paskelbta: 2021 m. kovo 17 d., Trečiadienis 09:59
  • Peržiūros: 1608

Siekiant maksimalaus vaikų sveikatos ir saugumo užtikrinimo Kauno lopšelyje-darželyje „Atžalėlė“ bei įgyvendinant LRV rekomendacijas dėl saugumo priemonių naudojimo ugdymo įstaigose, informuojame, kad:
               * Esant ekstremaliai situacijai šalyje darželis dirbs įprastu režimu;
               * Tėvai (globėjai/įtėviai) atlydi ir pasitinka vaikus tik prie grupių įėjimų į įstaigą (į vidų atlydintys asmenys neįleidžiami);
               * Užtikrinti, kad į ikimokyklinę įstaigą nebūtų atvedami ugdytiniai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

*Esant galimam COVID-19 atvejui šeimoje, nedelsiant informuoti darželio administraciją.